Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) E jashtëzakonshme! Pse ky 2-vjeçar ka lënë pa fjalë Bradley Cooper dhe Chaning Tatum?

March 23
18:46 2016

Titus është një djalë 2-vjeçar  i adhurueshëm. Ai ka një talent mbresëlënës në basketboll, gjithmonë kur gjuan topin bën kosh.

Bradly Cooper dhe Channing Tatum janë përpjekur ta xhirojnë, por përpjekja e tyre ka dështuar. Titus duket se është një mini basketbollist. Ai e gjuan topin dhe luan në një mënyrë të pabesueshme për një 2-vjeçar.


Show original message

Etiketimet
Shperndaje