Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) “Çmendet” publiku! Mozzik në Zvicër këndon “Cocaina”-n në versionin tallava…

(Video) “Çmendet” publiku! Mozzik në Zvicër këndon “Cocaina”-n në versionin tallava…
October 18
09:50 2016

Të gjithë tanimë e njohim këngën që ka bërë mjaft bujë nga Mozzik, “Cocaina”. Kjo këngë është dëgjuar përgjatë gjithë fundit të sezonit veror edhe në “club”-et më të njohura të Shqipërisë, ku  Mozzik ka mbajtur koncertet e tij.

Mirëpo, ndryshe nga të gjitha këto dalje të mëparshme, në një “club” të Zvicrës, mbrëmjen e djeshme, Mozzik ka performuar këngën “Cocaina” në një version që ka surprizuar publikun. Ai e ka kënduar këngën së bashku me këngëtarë të tjerë në versionin tallava. Këtë e ka postuar vetë në Instagram duke shkruar: “Hahahaha, jasha Cocaina remix”, ndërkohë që edhe ndjekësit kanë qeshur dhe u ka pëlqyer ky version i ri.

Mozzik duhet ta konsiderojë lançimin e një “Cocaina” tallava sepse duket mjaft interesante! /Blitz.al/

 

HAHAHAHAH JAAASHAA COCAINAA REMIX ?? #COCAINA #MAIRIUNVEN @zzapnchriss @djcosmoofficial

A video posted by MOZZIK (Official) ️️️️️?? (@mairiunven) on

Komento
Shperndaje