Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Calvin Harris bën atë që pak personazhe e bëjnë…

June 28
19:17 2016

Calvin Harris ëshë grindur me një fotograf, pasi ka dalë nga palestra në Beverly Hills. Ai ka parë se po fotografohej dhe ka nxituar menjëherë të futet në makinë, por ka harruar derën e pasme hapur. Teksa është nisur për t’u larguar, dera e hapur i ka shkaktuar një incident. I inatosur, DJ Calvin ka dalë nga makina dhe i është drejtuar fotografit duke e bërë fajtor për atë që ndodhi.

Por, edhe pse për Calvin fotografi ishte fajtori, ai shprehu keqardhjen nëpërmjet Twitter-it duke thënë se fotografi ishte duke bërë vetëm punën e tij. Nuk dihet nëse personi në fjalë e ka parë këtë postim, por fansat e tij kanë bërë shumë komente në mbrojtje të Harris duke e quajtur të pafajshëm.

calvin

 

Etiketimet
Shperndaje