Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Video/Blerja e fundit e Beatrix Ramosaj…

Video/Blerja e fundit e Beatrix Ramosaj…
October 31
17:14 2016

Nuk bëhet fjalë për ndonjë veshje super të shtrenjtë apo bizhuteri, por për një qenush shumë të këndshëm. Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka shtuar një tjetër “pjesëtar” në familje dhe ai është qenushi Bella.

Vogëlushja e saj ka pasur sot edhe takimin e saj të parë me vëllanë e këngëtares, Alban Ramosaj. Siç e shohim edhe në video duket qartë që ata janë miqësuar shumë me njëri-tjetrin.

Trixa është një nga personazhet publike shqiptare e cila i adhuron kafshët…/Blitz.al

My little baby girl Bella ?? first encounter with @albanramosaj ??☁️

A video posted by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Shperndaje