Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bleona Qereti, mes VIP-ave të Hollivudit për ditëlindjen e Silvester Stallone-s

(Video) Bleona Qereti, mes VIP-ave të Hollivudit për ditëlindjen e Silvester Stallone-s
July 02
10:37 2016

Tashmë Bleona e ka treguar që miqësitë e saj me personazhet e njohur të Hollivudit nuk janë trillime.

Ajo ka postuar pak minuta më parë një video në Instagram ku shfaqet në shoqërinë e disa personazheve të njohur të ekranit, si Silvester Stallone.

“Faleminderit për pasditen e mrekullueshme! Ishte një mbrëmje e paharrueshme. Nuk kam kaluar kurrë më bukur. Gëzuar ditëlindjen, Silvester Stallone! Je i paparë si gjithmonë!”

Etiketimet
Shperndaje