Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bëhuni gati, “Gangsta” Fjolla Morina po vjen!

May 31
17:27 2016

 

 

Pas “Trileqe”-es, Fjolla Morina ka vendosur të mos na marrë më me të mira.

Në një video ekskluzive për Blitz.al, ajo ka bërë të ditur se është në përfundim të montimit të videos së saj më të re, të titulluar “Gangsta”, që do të publikohet për pak ditë. Edhe pse Fjolla nuk ka zbuluar detaje të tjera lidhur me klipin, një gjë është e sigurt: Ajo do të jetë në formë dhe seksi (si gjithmonë)!

Nga studiot e “Imagine”, ku ka bërë përshëndetjen për Blitz.al, ajo ka treguar edhe bashkëpunëtorët e saj që kanë realizuar këngën dhe klipin, të cilët mund t’i shihni në videon më poshtë:

Etiketimet
Shperndaje