Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bebe Rexha ka një urim special për një tjetër “BEBE”

(Video) Bebe Rexha ka një urim special për një tjetër “BEBE”
September 08
16:57 2016

Bebe Rexha do të performojë për herë të parë në Shqipëri, mbrëmjen e së premtes.

Nga një foto e postuar në Facebook nga menaxheri i një prej club-eve më të njohura në Tiranë, Kloi Gusmari, mund të kuptojmë se Bebe gjendej në aeroportin Fiumicino në Romë e po bëhej gati për t’u nisur drejt Shqipërisë në momentin që ka bërë videon.

Gusmari  i ka bërë një suprizë mjaft të bukur vajzës së shoqes së tij të ngushtë me një urim nga Bebe Rexha.

Video është postuar  në Facebook dhe artistja 27 vjecçare shfaqet duke i kënduar “Happy Birthday” vajzës së vogël.

Bebe do të mbajë një koncert në sheshin “Nënë Tereza” sot në mbrëmje, ku dhe do të performojë disa prej hiteve të saj si “No Broken Hearts” dhe “Me, Myself and I”. /Blitz.al/

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje