Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bebe Rexha gjatë intervistës për MTV përshëndet shqiptarët: “Hej shqipe!”

(Video) Bebe Rexha gjatë intervistës për MTV përshëndet shqiptarët: “Hej shqipe!”
October 18
11:29 2016

Është konfirmuar ditën e djeshme se këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, do të prezantojë eventin e madh “European Music Awards 2016” që do të zhvillohet në Rotterdam.

Pas këtij lajmi, këngëtarja ka dhënë një intervistë në faqen zyrtare të MTV-së. Ajo ka folur mbi jetën dhe karrierën e saj. Në një moment që është duke folur lidhur me vendet ku ka banuar dhe për origjinën e saj, Bebe Rexha ka thënë se ka lindur në Shqipëri. Në ato momente në publik ka pasur ovacione, ndaj këngëtarja thënë se me siguri ata që e kanë duartrokitur janë shqiptarë. “Hej shqipe!” – i ka përshëndetur ajo duke bërë me duar formën e shqiponjës.

Pikërisht këtë moment ju mund ta ndiqni në pas minutës së 6:00 në videon e mëposhtme:

/Blitz.al/

Shperndaje