Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bebe Rexha, fanse e Encës? Komplimentat për njëra tjetrën nuk kanë fund!

(Video) Bebe Rexha, fanse e Encës? Komplimentat për njëra tjetrën nuk kanë fund!
March 21
13:32 2018

Shumë personazhe me famë botërore kanë relata mjaft të mira me personazhet shqiptar. Këtë gjë e tregojnë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram.

Ditën e djeshme Bebe Rexha ka hapur Insta live ku komunikonte me ndjekësit e saj. Ndër personat që kanë shkruajtur në liven e Bebes ka qenë edhe Enca. Enca ka komplimentuar këngëtaren për pamjen e saj, e teksa Bebe ka lexuar komentin e saj ka thënë:

“Oh Enca ti dukesh e mahnitshme dhe më pëlqen shumë muzika jote”.

Rikujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Enca shkruan në liven e Bebes, në fund të fundit marrëdhënia e mirë mes kolegësh është shumë e rëndësishme!/Blitz.al/

burimi: In TV

Komento
Shperndaje