Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bashkëshortja poston video nudo të Robbie Williams

(Video) Bashkëshortja poston video nudo të Robbie Williams
July 26
20:08 2016

369AE81500000578-3709031-Let_them_eat_cake_Robbie_Williams_was_videoed_naked_by_his_wife_-a-28_1469545435564

Duke parë fotot apo videot e Robbie Williams nudo mund të thuhet se ata janë një çift i pacipë. Aktorja Ayda Fielt ka postuar në Instagram një video lakuriq të burrit të saj, Robbie Williams.

Williams ka qenë i zhveshur dhe mbante para organit gjenital një kek të vogël. Ai ka kërkuar t’i mbushë mendjen bashkëshortes që nuk duket asgjë. Por ajo i ka thënë: “ Nuk ke zgjedhur padukshmërinë, por ke zgjedhur një kek. Unë mund të të shoh”.

Por kjo nuk është hera e parë që Ayda poston foto nudo të Robbie-t. Në qershor, aktorja ka postuar një tjetër foto ku Robbie mbante duart para dhe ishte lakuriq. Ajo ka thënë se ka marrë aprovimin e Williams për ta postuar, sepse ai kishte kërkuar të “thyente” internetin me lakuriqësinë e tij, siç ka bërë edhe Kim Kardashian. /Blitz.al/

 

Etiketimet
Vip
Shperndaje