Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bashkëpunimet më të mira të Nicki Minaj që duhet t’i dëgjoni patjetër

(Video) Bashkëpunimet më të mira të Nicki Minaj që duhet t’i dëgjoni patjetër
November 24
19:44 2016

 

Nicki Minaj është një nga emrat më të njohur në industrinë muzikore ndërkombëtare, e cila nuk i ka kursyer pjesëmarrjet në bashkëpunime, qoftë me artistë të rinj apo me të vjetër.

Edhe pse nuk ka shumë vite në skenë, Minaj ka arritur të rrëmbejë titullin “Queen of Rap/Mbretëresha e repit”. Por cilat janë bashkëpunimet e saj më të suksesshme? Jua tregojmë ne! /Blitz.al/

 

 

1. Justin Bieber – Beauty And A Beat ft. Nicki Minaj

 

 

2. Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj – Bang Bang ft. Ariana Grande, Nicki Minaj

 

 

3. Give Me All Your Luvin’ (Feat. M.I.A. and Nicki Minaj)

 

 

4. David Guetta – Turn Me On ft. Nicki Minaj

 

 

5. David Guetta – Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida

 

 

6. Bebe Rexha – “No Broken Hearts” ft. Nicki Minaj

 

 

7. Ariana Grande – Side To Side ft. Nicki Minaj

Komento
Shperndaje