Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Babai i Albana Osmanit ka një dëshirë të çuditshme

(Video) Babai i Albana Osmanit ka një dëshirë të çuditshme
September 18
15:58 2016

Babai i moderatores, Albana Osmani, duket se vazhdimisht shpreh një dëshirë lidhur me të bijën. Përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale, shkëputur nga biseda plot humor me të atin, moderatorja zbulon se babai i saj vazhdimisht ka shprehur dëshirën që vajza e tij të ishte djalë.

Dhe kjo ndodh pavarësisht se ajo është një bijë e devotshme dhe një nga vajzat më të bukura të ekranit. Kur Albana kryen të gjitha porositë e tij, mesa duket për të atin do t’i shkonin përshtat më shumë një djali.

“Babi im gjithë jetën më përsërit shprehjen “Fatkeqësi e madhe që s’të fali Zoti djalë!” dhe këtë e thotë sa herë i kryej tërë punët e porositë e tij.  #MyFatherWishedIwasABoy

Nuk e dimë si do të dukej Albana si djalë, por e sigurt është që si vajzë është e bukur dhe seksi./Blitz.al/

Shperndaje