Blitz

 Breaking News

(Video) Almeda Abazi fillon një sfidë të re, publikon këngën e saj të parë!

(Video) Almeda Abazi fillon një sfidë të re, publikon këngën e saj të parë!
October 20
12:19 2018

Pak kohë më parë Almeda Abazi ka treguar se do të bëjë një bashkëpunim me një nga artistët më të njohur në turqi Burak Yeter. Duket se ajo ka dashur të sfidojë veten edhe në muzikë, gjë të cilën sapo e bëri tashmë.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën e parë me titull “Alabama”, e cila është realizuar në anglisht. Sigurisht që nuk mund të na linte pa tërhequr vëmendjen pamja e Almedës në klip ku duket mjaft tërheqëse dhe joshëse.

Ajo ka treguar se ky është fillimi, pasi ka shumë surpriza të cilat do të na i tregojë në kohën e duhur./Blitz.al/

Share