Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ajka e Besit dhe Xhensilës mesa duket ka një të “preferuar” në “Kënga Magjike”

(Video) Ajka e Besit dhe Xhensilës mesa duket ka një të “preferuar” në “Kënga Magjike”
December 06
17:59 2018

 

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur gjysmëfinalja e parë e “Kënga Magjike”. Disa e kanë ndjekur nga salla e Pallatit të Kongreseve e të tjerë nga ekrani i televizzorit në shtëpitë e tyre. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë preferuar të qëndrojnë në shtëpi bashkë me Ajkën.

Xhensila ka publikuar në Instastory-n e saj disa video duke mbështetur disa prej kolege të saj. Një prej tyre është dhe Kejsi Tola. Në momentin që Xhensila këndonte njëkohësisht me Kejsin këngën “Më ke mua”, vogëlushja e saj, Ajka në një farë mënyre ka aprovuar se tingujt e kësaj kënge e pëlqejnë pasi ka nisur të belbëzojë.

Edhe vetë Xhensila ka qeshur me këtë moment.

Ajka erdhi në jetë më 12 korrik të këtij viti duke i bërë ëkshti prindër për herë të parë Besin dhe Xhensilën./Blitz.al/

Komento
Shperndaje