Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Adele prezanton sozinë e saj

(Video) Adele prezanton sozinë e saj
July 28
18:42 2016

Gjatë një koncerti, Adele ka vendosur të prezantojë sozinë e saj, Kristie Champagne. Kristie Champagne është mashkull, por imiton veshjen dhe pamjen e këngëtares të njohur Adele.

Kristie ka postuar në Instagram një foto si Adele dhe shkruan: “O Zot, jam këtu Adele. Kristie takon Adele-n”.

Më pas këngëtarja e ka ftuar atë të ngjitet në skenë. Kristie ishte shumë i emocionuar, gjithashtu edhe Adele shprehu emocionet e saj. Këngëtarja e ka komplimentuar për fustanin dhe janë përqafuar e kanë biseduar për disa momente në skenë. /Blitz.al/

 

Etiketimet
Vip
Shperndaje