Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) A mund të këndojë vërtet Britney Spears?

(Video) A mund të këndojë vërtet Britney Spears?
June 02
18:49 2016

Kohët e fundit, një pyetje për Britney Spears ka pushtuar rrjetet sociale. Këngëtarja ka filluar t’i kushtojë më shumë rëndësi performancës dhe ekstravagancës sesa muzikës të saj. Për këtë, ndjekësit e saj kanë bërë një pyetje: A mund të këndojë vërtet Britney?

Një fanse e zjarrtë e këngëtares nuk mund të mos përgjigjej. Nuk ka hezituar aspak dhe ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shfaqet Britney në një moshë të re që këndon hitin e saj “Baby One More Time” si dhe këngë të tjera të njohura, “Sometimes” dhe You Got It All”.

Britney pa bandë muzikore dhe pa performancë ka shkëlqyer në skenë kohë më parë, kjo është përgjigjja për pyetjen që qarkulloi ditëve të fundit.

Komento
Etiketimet
Vip
Shperndaje