Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Victoria Beckham tregon sekretin për një lëkurë perfekte: “Vajza, përgjigjja është në kuzhinë!”

Victoria Beckham tregon sekretin për një lëkurë perfekte: “Vajza, përgjigjja është në kuzhinë!”
October 10
16:07 2016

Victoria Beckham është një nga emrat më të lakuar së fundmi për një lëkurë perfekte, por nëse i rikthehemi ditës së saj kur ka qenë adoleshente apo më e re, fytyra ka qenë një nga pjesët më problematike. Vetë modelja ka treguar në një intervistë për “The Edit” se është e vërtetë që fytyra e saj ka pasur probleme, ndaj dhe një dermatolog në Los Angelos ka qenë “shpëtimi i saj”.

“Duke qenë se u stresova shumë nga një lëkurë jo e shëndetshme iu drejtova dermatologut, i cili më tha të konsumoja çdo ditë salmon ose lloje të tjera peshku që kanë në përmbajtje acide yndyre Omega 3 si dhe vitamina A”, – ka përfunduar ajo, duke treguar kështu sekretin e një lëkure perfekte. /Blitz.al/

 

Shperndaje