Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vetëm pak muaj pas lindjes këngëtarja shqiptare duket më në formë se kurrë

Vetëm pak muaj pas lindjes këngëtarja shqiptare duket më në formë se kurrë
October 13
16:00 2017

Ajo është konsideruar gjithmonë si DIVA e muzikës shqiptare, po flasim për Adelina Ismailin. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Vali Krasniqi kanë disa muaj që tashmë janë bërë prindër të një djali të vogël të quajtur Uliks.

Adelina ka postuar sot në rrjetin e saj në Instagramin e saj një foto me shkrimin:”Back to my body” që do të thotë se ajo tashmë është kthyer edhe njëherë formave të saj perfekte. E hipur mbi një jaht dhe me një kostum plazhi ajo na ka treguar të gjithëve se Adelina është përsëri e njëjta dhe ja ka arritur të kthejë në formë trupin perfekt që ka. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje