Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Vetëm me një video, vajza e Kylie Jenner na tregoi se është fansja më e madhe e të atit

Vetëm me një video, vajza e Kylie Jenner na tregoi se është fansja më e madhe e të atit
November 28
18:57 2018

Kylie Jenner dhe Travis Scott tashmë kanë një lumturi akoma më të madhe të përbashkët, vajzën e tyre. Stormi është vetëm 9 muajshe, por fanse e muzikës së të atit. Për të na zbukuruar një të mërkurë të trishtë, vetë Travis ka postuar në Instagramin e tij një video.

Stormi po e shoqëron në turin e tij “Astroworld” dhe në video shfaqet duke shijuar performancën e tij në televizor. Ajo jo vetëm që po kërcen, por është shumë e lumtur dhe e buzëqeshur. Le të ndjekim ritmin e këngëvë të Travis, sepse sigurisht që shijet e mia rrjedhin në familje.

Postimet e fundit të tyre tregojnë se sa familje e bashkuar janë dhe sa fëmijë të lumtur po rrisin. Kjo ishte definitivisht përgjigja më e mirë për të gjithë ata që e kritikuan se u bë mama shumë herët dhe ishte një vendim i nxituar.
/Blitz.al/

View this post on Instagram

MSG ALL RAGERS INCLUDED.

A post shared by flame (@travisscott) on

Share