Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vetëm dy muaj pas lindjes, modelja shqiptare na habiti të gjithëve më linjat e saj

Vetëm dy muaj pas lindjes, modelja shqiptare na habiti të gjithëve më linjat e saj
August 05
10:21 2018

Ajo është një ndër  personazhet më të dashur të Instagramit për shkak të thjeshtësisë së saj dhe postimeve pa komplekse nga përditshmëria e saj. Po flasim për modelen shqiptare Emina Cunmulaj e cila vetëm vetëm dy muaj më parë ka sjell në jetë vajzën e dytë Mia Soraya pas Ellas vajzës së madhe.

Por lë të ndalemi pak tek fotoja e fundit që Emina ka postuar në Instagramin e saj ku ka treguar linjat e saj trupore  dhe të gjithë kemi mbetur të habitur. Edhe pse vetëm dy muaj pas lindjes ajo duket perfekte  e veshur me rroba banjoje të zeza. Fansat e modeles e kanë komplimentuar për trupin dhe i kanë kërkuar që të mos dobësohet më.

Curvy summer 💛 @slsbahamar

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

 

/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje