Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Vetë i duan makinat luksoze ndërsa femrat i paragjykojnë”- Ana Kabashi ka dy fjalë për meshkujt shqiptarë

“Vetë i duan makinat luksoze ndërsa femrat i paragjykojnë”- Ana Kabashi ka dy fjalë për meshkujt shqiptarë
May 26
18:06 2019

Ana Kabashi ishte e ftuar këtë javë në barin e emisionit “THUMB“ të Fatmës dhe Aulonës. Ajo përveç jetës profesionale ka folur edhe për atë private. Me sinqeritetin që e karakterizon dhe me gjithë komoditetin që hasi në bar ajo ka folur për meshkujt shqiptarë. E ngacmuar nga Aulona se femrat e showbizit duan lekun Ana u shpreh se:

“Secili ka qëllimet e veta dhe mënyrën se si e bën është vendimi vet. Por meshkujt pengojnë, kjo po don makinë të mirë, por po ti pse po vozit makinë të mirë.Ti pse mban rolex? Pse nuk e ke Golf 2?

Meshkujt këtu tek ne janë më keq se femnat, shumë ma materialista. Femna gjithmonë paragjykohet këtu tek ne, kjo po don kështu kjo ashtu, por ti ato materialistët po i don dhe me to po përfundon. Por ti i ke msu vetë ashtu“- përfundoi Ana.

Ju si mendoni në lidhje me këtë ceshtje e cila ngjall gjithmonë debat?

 

 

Komento
Shperndaje