Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshjet më të bukura të VIP-ave të Hollywood-it për Halloween

Veshjet më të bukura të VIP-ave të Hollywood-it për Halloween
October 31
15:31 2016

Më në fund, festa e shumëpritur nga të rinjtë, Halloween-i, mbërriti.

Nga veshjet e frymëzuara nga filma të ndryshëm horror, këngët hard rock e deri tek ëmbëlsirat me pamje të shpifur, Halloween-i i këtij viti ka ardhur më fuqishëm se kurrë. Sigurisht, nuk mund të imagjinojmë një Halloween pa festat dhe veshjet e VIP-ave apo personazheve të njohur të Hollywood-it.

Dikush ka zgjedhur të vishet si një këngëtare, dikush si një politikan e dikush tjetër si personazh filmi. Më poshtë do t’ju tregojmë se si janë veshur artistët e personazhet e lagjes më të famshme në Hollywood. /Blitz.al/

 

  1. Amy Schumer

amy-schumer-2016

 

 

2. Better Midler

bette-midler-2016

 

 

3. Ellie Goulding

ellie-goulding-2016

 

 

4. Emma Roberts

emma-roberts-2016

 

 

5. Jessica Alba

jessica-alba-2016

 

 

6. Kylie Jenner dhe Tyga

kylie-tyga-2016

 

 

7. Katy Perry dhe Orlando Bloom

screen%20shot%202016-10-29%20at%209-58-56%20pm

 

 

8. Kylie Jenner

screen%20shot%202016-10-30%20at%208-02-06%20am

 

 

9. Demi Lovato dhe Nick Jonas

screen%20shot%202016-10-30%20at%208-03-07%20am

 

 

10. Beyonce dhe Jay Z

capture

 

 

 

Shperndaje