Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshja kuqezi e Fevziut që nuk ka lidhje me Kombëtaren…

Veshja kuqezi e Fevziut që nuk ka lidhje me Kombëtaren…
December 01
18:43 2016

Gazetari Blendi Fevziu është një nga personazhet televizive që i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme. Moderatori i “Opinion” duket se është kthyer më i çlodhur se kurrë nga pushimet e tij në Dubai.

Ai ka postuar një foto nga ambientet e Tv Klan, ku duket shumë stil i veshur kuqezi. Ai nuk ka qenë i pranishëm gjatë festave të nëntorit në Shqipëri dhe mesa duket “patriotizmin” e tij e ka shprehur nëpërmjet kësaj veshjeje.

Sipas mendimit tonë, edhe këtë herë Fevziu vlerësohet me notën 10./Blitz.al

Shperndaje