Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshja e saj në Eurovizion, Jonida Maliqi: ”Po punoj me stilisten që ka veshur Lady Gagën”

Veshja e saj në Eurovizion, Jonida Maliqi: ”Po punoj me stilisten që ka veshur Lady Gagën”
February 10
12:05 2019

Jonida Maliqi tashmë ka nisur përgatitjet që të ketë një performancë sa më dinjitoze në skenën e Eurovisionit. Ajo të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Ktheju tokës” .

E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës ajo ka folur edhe për planet e saj në lidhje me veshjen dhe ka treguar disa detaje mjaft interesante:

“Dua që të kem një fustan hot cuture. Stilistë të huaj dhe shqiptarë më janë ofruar shumë dhe jam e lumtur. Jam në tratativa me një stiliste turke që ka dizenjuar Lady Gaga, dhe Gwen Stefani, po pres të ndaj marrëdhënie me të. Nëqoftëse nuk është ajo plani A kam edhe plan B, C. e deri tek ZH-ja. – ka përfudnuar këngëtarja.

Në i urojmë suksese dhe sa më shumë fat në këtë eksperiencë të paharrueshme.

/Blitz.al/

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje