Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veseli i BBA 8 humb një tjetër njeri të dashur

Veseli i BBA 8 humb një tjetër njeri të dashur
September 16
19:21 2016

Ish-banori i “Big Brother Albania” po përjeton një tjetër fatkeqësi në familjen e tij.

Ai ka postuar në Instagram foton e nipit të tij të ndjerë dhe shkruan: “U prehsh në paqe, ylli i dajës!”

Kjo është fatkeqësia e dytë e Veselit brenda vitit, pas humbjes së gjyshes së tij pak kohë më parë.

Ne i shprehim ngushëllimet tona të përzemërta ish-banorit të” Big Brother”. /Blitz.al/

 

U prefsh ne paqe ylli i dajes … ?

A photo posted by Official Profile (@veselkurtishaj) on

Shperndaje