Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vesa Luma prezanton djalin e sapolindur

Vesa Luma prezanton djalin e sapolindur
June 01
10:37 2016

Me siguri, ky është ‘1 qershori’ më i lumtur për këngëtaren Vesa Luma.

Këtë ndjesi ajo ka dashur ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, ku ka postuar një foto teksa mban Lianin e vogël, të lindur vetëm pak ditë më parë.

“Nuk mund ta përshkruaj me fjalë gëzimin e emocionin më të mirë në botë që po më jep kjo ndjesi e të qenit NËNË!” – shkruan Vesa, teksa falenderon të gjithë ata që e kanë uruar.

Shperndaje