Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vesa Luma e Big Basta bëhen prindër. Emri që kanë zgjedhur është shumë i veçantë…

Vesa Luma e Big Basta bëhen prindër. Emri që kanë zgjedhur është shumë i veçantë…
May 29
21:10 2016

Ka marrë fund pritja e ëmbël e artistëve Vesa Luma dhe Big Basta.

Reperi shqiptar ka lajmëruar ardhjen në jetë të fëmijës së tyre vetëm pak minuta më parë në profilin e tij në Instagram, duke postuar një foto të dorës së vogëlushit Lian, i cili e merr emrin nga leximi mbrapsht i emrit të babait të Vesës. Detaje këto që Vesa Luma i bëri publike në një intervistë ekskluzive për Blitz.al pak javë para se të sillte në jetë vogëlushin.

“Princ, shok, vëlla” e quan Bigu i lumtur, djalin e tij.

Blitz.al i uron jetë të gjatë e të lumtur fëmijës dhe prindërve të tij!

Sot, jo vetem familja jote, por e gjithe bota gezon, sepse nje njeri i mire erdhi ne jete! Princi jone , shoku jone, vellai jone, DJALI JONE !

A photo posted by Producer,MCNRadio Program Dir. (@bigbastaofficial) on

Shperndaje