Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vera Grabocka mbështet Hillary Clinton për një arsye

Vera Grabocka mbështet Hillary Clinton për një arsye
November 08
15:42 2016

Sot është dita kur Amerika zgjedh presidentin e saj. Në këto zgjedhje duket se nuk janë angazhuar vetëm amerikanët por edhe personazhe të njohura shqiptare, që nuk mund të votojnë por shprehin mendimin e tyre.

Regjisorja e njohur Vera Grabocka ka postuar në Instagram një foto të kandidates për presidente Hillary Clinton.

“Unë e bëra zgjedhjen time! Si shtetase amerikane votova me shpirt jo thjesht për të treguar solidaritet, por besoj në intuitën, eksperiencën dhe forcën drejtuese të femrës”,- ka shkruar ajo bashkangjitur kësaj fotoje.

Vera ka punuar fort dhe ka ecur shumë në karrierën e saj, forca e saj drejtuese mund të jetë një arsye më shumë që ajo beson te Clinton./Blitz.al/

 

vera

 

Komento
Shperndaje