Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Venera Lumani ka një mesazh për të gjitha këngëtaret shqiptare që tentojnë karrierën jashtë Shqipërisë…dhe nuk është aspak pozitiv!

Venera Lumani ka një mesazh për të gjitha këngëtaret shqiptare që tentojnë karrierën jashtë Shqipërisë…dhe nuk është aspak pozitiv!
November 19
21:30 2017

Venera Lumani, fituesja e The Voice of Albania 2, ishte e ftuar në emisionin Thumb te Aulonës dhe Fatmës, në ABC News.

Këngëtarja e njohur na rrëfeu shumë pathëna për jetën e saj private dhe karrierën, ama ndër të tjera dha dhe një mesazh për ato këngëtare shqiptare që tentojnë tregun e huaj me këngë shqip.
“Mua më vjen keq për ato këngëtare shqiptare që tentojnë tregun e huaj me këngë shqip sepse kur kthehen këtu pastaj, zhgënjimi ështe i madh”, – shprehet Venera.
Intervistën e plotë të saj e gjeni në videon e mëposhtme. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje