Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vendi ku Lori kthehet gjithmonë

March 21
15:49 2016

 

Lori Hoxha preferon që këto ditë pranvere t’i kalojë në një nga plazhet më të bukura në botë.

Mesa duket nga fotot,pranvera për Lorin ka nisur nën rrezet e diellit në plazhin e  Maldives por ajo akoma nuk e ka vërtetuar këtë.Kjo nuk është hera e parë që Lori udhëton drejt Maldiveve

Para disa kohësh ajo ka postuar në rrjetet sociale disa foto me të motrën, Sarën. Por këtë herë ka postuar foto të ndryshme në Snapchat, ku shihet vetëm. Kush është shoqëruesi i saj këtë herë? Deri tani Lori nuk ka shtuar asnjë detaj tjetër, përveç fotove të plazhit dhe të sajat.

Mesa duket, Maldivet për Lorin janë bërë si “shtëpi e dytë”. Lori tregon afeksionin e saj për këtë vend, duke e vizituar herë pas here.

Komento
Etiketimet
Shperndaje