Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veç muzikës, Majk na zbuloi një tjetër talent të fshehtë!

Veç muzikës, Majk na zbuloi një tjetër talent të fshehtë!
November 09
11:18 2018

Ndodh shpeshherë që artistët të na surprizojunë me pasionet e tyre të fshehta. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me reperin e njohur Majk, i cili nëpërmjet një postimi në Insta Story na ka treguar pasionin e tij. Bëhet fjalë pikërisht për pikturën, ku sipas fotos duket se reperi është i talentuar.

Ai ka publikuar pikturën e një makine, të realizuar nga vetë ai dhe përbri shkruan: “Qa po thuni mu bo dizajner i kerrev (si thoni të bëhem dizajner i makinave)”

Nga kjo pikturë, Majk tregon pasionin e  fshehtë për pikturën por edhe apasionimin pas makinave, të cilin tashmë prej kohësh e kemi kuptuar nga postimet e tij të ndryshme./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje