Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Valeri i bën një urim të veçantë bashkëshortes

August 17
23:25 2016

Ish-banori i “Big Brother”, Valer Kolnikaj, feston 5-vjetorin e martesës së tij. Me këtë rast ai ka postuar një foto me bashkëshorten dhe ka bërë një urim special. Valeri i ka shprehur asaj dashurinë dhe ka treguar se për të është vajza më e bukur.

“5 vite martesë sy më sy, zemër më zemër, e bukura ime! Faleminderit Zot që fat të jetës më dhe më të bukurën e botës (dhe kjo është gjëja e fundit që shikoj te vlerat që ka.) Të dua!”- ka shkruar ai bashkangjitur fotos.

Çdo vajzë do të ndihej me fat po të merrte një urim kaq të veçantë në ditë të tilla. /Blitz.al/

valeri

 

Komento
Shperndaje