Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Valdrin Sahiti di si t’i përkëdhelë vajzat!

Valdrin Sahiti di si t’i përkëdhelë vajzat!
November 08
15:51 2016

Ai është një nga stilistët më të njohur dhe më të talentuar në Shqipëri, Kosovë dhe më gjerë. Përveçse një stilist i mirë, Valdrin Sahiti ka treguar se është edhe një xhentëlmen i vërtetë me postimet e fundit në Instagram.

Ai do të prezantojë të dielën, më 13 nëntor, koleksionin e tij më të ri, të quajtur “La Belle Epoque/Epoka e bukur” dhe për këtë do të mbledhë “madam”-at më të njohura të skenës në një mbrëmje të veçantë. Ditën e sotme, Valdrini ka shpërndarë disa nga ftesat e personalizuara të eventit në drejtim të Nora Istrefit, Lori Hoxhës, Liberta Spahiut dhe Leonora Jakupit dhe pasi i kemi lexuar ftesat, mund të themi se stilisti di si t’i përkëdhelë vajzat! /Blitz.al/

45

efrer

lib

lor

Komento
Shperndaje