Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vakti dietik i Albana Osmanit

Vakti dietik i Albana Osmanit
October 22
13:49 2016

Prezantuesja Albana Osmani duket se i ka hyrë dietës “me kokë” dhe këtë e kemi parë nga ushqimet që poston në rrjetet sociale. Pra, Albana s’e ka fare problem këtë pjesë.

Ajo ka postuar para pak minutash një foto në InstaStory, ku tregon pjatën e drekës… drithëra  dhe fruta të thata.

“Si zogjtë hamë fara”, – shkruan Osmani në foto. Kjo dhe palestra mund të jenë arsyeja se pse moderatorja ka një trup të palestruar e forma kaq të mira. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-10-22-at-13-19-07

Komento
Shperndaje