Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe

Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe
April 05
10:23 2016

 

Emina Çunmulaj është duke shijuar ditët e para të amësisë. Pak orë më parë, modelja me origjinë nga Mali i Zi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një video ku i këndonte të voglës së saj, Ella Faria, një ninullë në gjuhën shqipe. Duke e lëkundur në krahët e saj, ajo i këndon ninullën: “Moj e mira Bregut Cemit (version im pasi nuk i di fjalët)”- ka shkruar modelja bashkangjitur postit. Emina na ka mbajtur të informuar nëpërmjet fotografive përgjatë 9 muajve të shtatzënisë së saj deri në momentin që vajza erdhi në jetë.

When your daughter loves your singing ? Moj e Mira Bregut Cemit ( my version , as I don't know the exact lyrics ?

A video posted by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje