Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajzat që Justin Bieber ka…

Vajzat që Justin Bieber ka…
December 27
11:47 2016

Teksa shumica e të rinjve e cilësojnë si gay, Justin Bieber ka treguar që në fillimet e tij se femrat janë atraksioni i tij i vetëm, përpos muzikës.

Përveç lidhjes me Selena Gomez, Bieber është lidhur me një sërë modelesh dhe vajzash seksi, me të cilat fatkeqësisht është ndarë. Kjo na ka bërë të kuptojmë se për Justin vlen shprehja “friends with benefits”.

Po cilat janë këto vajza? /Blitz.al/

  1. Milyn Jensen – studente e mjekësisë

milynmainyg

 

  1. Barbara Palvin – modele e Victoria’s Secrets

barbara-palvin-img-models-digitals-2015_1

 

  1. Chantel Jeffries – modele e Fitspo

1000full_chantel_jeffries_6

 

  1. Yovanna Ventura – modele e Fitspo

highlights_feat_yovanna_ventura_by_martin_murillo_2015_07

 

  1. Caitlin Beadles – motra e shoqes së ngushtë

caitlin_beadles_png_by_beeatriizjb-d5amn83

 

  1. Ella-Paige Roberts Clarke – këngëtare britanike

justin-bieber-dates-ella-paige-16

 

  1. Tati Neves – modele braziliane

justin-bieber-tati-neves-600x450

 

  1. Jordan Ozuna – kameriere e Hooters

jordan_ozuna_4

 

  1. Jessica Jarell – këngëtare

jessica-jarrell

 

  1. Jasmine V. – modele

51525290 American Pop and R&B singer Jasmine V shoots a music video on the beach in Aruba for Dirty Dutch Electric Festival directed by Mario Gonsalves on September 8, 2014. FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (818) 307-4813

Shperndaje