Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajzat e famshme, natyrale siç nuk i keni parë ndonjëherë

August 14
19:03 2016

Jeni mësuar që t’i shihni personazhet e famshëm të kuruar deri në detaj. Por disa prej tyre kanë vendosur ta sfidojnë këtë pjesë duke postuar në Instagram foto pa make up.  Shumë prej personazheve të famshëm flenë dhe zgjohen me parukierin te koka e disa të tjerë preferojnë të mos përdornin make up në ditë të zakonshme.

Bukuria natyrale “godet” rrjetet sociale edhe këtë herë. Modele, këngëtare, aktore kanë postuar fotot e tyre natyrale dhe mund të themi që duken vërtet të bukura. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë disa prej këtyre personazheve./Blitz.al/

Shperndaje