Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajzat dhe djemtë e këqij të Hollywood-it

October 04
11:13 2016

Vajzat dhe djemtë e këqij nuk ekzistojnë vetëm në filma.  Shumë personazhe të famshëm njihen si vajza dhe djem të këqij jo vetëm për rolet e tyre, por për jetën që ata bëjnë. Këta personazhe kanë një jetë dramatike dhe të vështirë. Më poshtë do të gjeni se cilët janë disa prej këtyre personazheve.

 Taylor Swift ka qenë “bleta mbretëreshë” në shkollën e mesme. Ajo ishte e suksesshme, e pasur dhe e rrethuar nga yjet.

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 08: (L-R) Recording Artists Taylor Swift, Jay Z and Kanye West and tv personality Kim Kardashian attend The 57th Annual GRAMMY Awards at the STAPLES Center on February 8, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Larry Busacca/Getty Images for NARAS)

Mariah Carey është një fanse e filmit “Mean girls”. Ajo është grindur për vite me radhë me Jennifer Lopez. Pavarësisht se janë në të njëjtën industri prej disa dekadash, ajo pretendon se nuk e di kush është Jennifer Lopez.

Mariah Carey arriving at Seventeen Magazine's "New Star Showcase" to benefit the Fresh Air Fund at Roseland Ballroom in New York City. October 25, 2002. Photo by Evan Agostini/ImageDirect.

Kanye West është mbreti i objektivave industriale dhe ai ka një mendim për çdo gjë.

NEW YORK, NY - MAY 02: Kim Kardashian (L) and Kanye West attend the "Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology" Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art on May 2, 2016 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Chris Brown njihet për debatet dhe përleshjet me të dashurat e tij dhe me disa personazhe të njohur.

INGLEWOOD, CALIFORNIA - APRIL 03: Singer Chris Brown attends the iHeartRadio Music Awards at The Forum on April 3, 2016 in Inglewood, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

Ariana Grande ka zërin e një engjëlli, por është një djall i vogël. Ajo ka fituar reputacion për sjelljen e saj si diva.

LAS VEGAS, NV - SEPTEMBER 24: Recording artist Ariana Grande performs onstage at the 2016 iHeartRadio Music Festival at T-Mobile Arena on September 24, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Paris Hilton ka qenë një vajzë e keqe përpara se të dilte në skenë klani Kardashian. Paris së bashku me shoqen e saj  kanë qenë udhëheqëset e grupit në shkollë të mesme dhe shumë njerëz i kishin frikë e gjithashtu dëshironin të qëndronin pranë tyre.

MUNICH, GERMANY - SEPTEMBER 25: Socialite/actress Paris Hilton and her girlfrind Kim Kardashian attend the Octoberfest to promote the new canned sparkling wine "Rich Prosecco" at the Munich Octoberfest on September 25, 2006 in Munich, Germany. (Photo by Thomas Niedermueller/Getty Images)

Nicki Minaj ka një histori të madhe hakmarrjesh në rep dhe për këtë arsye askush nuk luan me të./Blitz.al/

performs at Pepsi Presents Nicki Minaj's Pink Friday Tour at Roseland on August 14, 2012 in New York City.

Shperndaje