Blitz

 Breaking News

Vajza, mbani frymën! Ronela sapo ju dedikoi një këngë

May 24
17:13 2017

Pak minuta më parë, Ronela Hajati ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Ai titullohet “Ladies” dhe është një këngë dedikuar vetëm vajzave.

Në klipin e saj, Ronela shfaqet me një grup vajzash duke u argëtuar në shtëpi dhe në ambiente të tjera.  Mund ta themi me plot gojën se kjo është  këngë që kërcehet dhe mjaft e përshtatshme për sezonin veror. Gjithashtu, këngëtarja shfaqet shumë seksi dhe joshëse.

Duket se këtë herë Ronela e la pas dashurinë për t’ua kushtuar klipin e ri vetëm vajzave. Për më shumë detaje, ndiqni klipin:

/Blitz.al/

Share