Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza e vogël e Monika Kryemadhit dhe Ilir Metës ka qenë surpriza e kësaj mbrëmjeje

Vajza e vogël e Monika Kryemadhit dhe Ilir Metës ka qenë surpriza e kësaj mbrëmjeje
December 24
00:14 2016

Sot është mbajtur festa e fundvitit e të rinjve të Partisë Socialiste për Integrim. Ky forum rinor shpesh organizon festa të këtij lloji të cilat mbledhin jo vetëm anëtarët e kësaj partie, por edhe personazhe të tjerë që janë të famshëm në Shqipëri dhe në një farë mënyre e mbështesin grupimin rinor të kësaj partie.

erametaa2

erameta

Njëra prej të ftuarave ka qenë edhe Fiori Dardha, e cila ka postuar një video në Instastory direct nga festa, por surpriza është që Era Meta, vajza e vogël e familjes Meta, shfaqet duke kënduar në skenë. Në fakt, Era është personi më i dashur për të gjithë mbështetësit e LSI-së dhe LRI-së dhe me siguri, duke qenë e aktivizuar që prej kësaj moshe, në të ardhmen do ta shohim edhe më prezente në politikë. /Blitz.al/

Shperndaje