Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Vajza” e Justin Bieber fillon karrierën e saj në modeling

“Vajza” e Justin Bieber fillon karrierën e saj në modeling
March 15
15:12 2016


Ajo u bë një nga vajzat  më të përfolura në botë vitin e kaluar kur këngëtari 22 vjecar postoi një foto të saj në Instagram.  Dhe tani, ajo po fillon një kapitull të ri në jetën e saj si modele, duke u bërë pjesë e fushatës së modës nga ‘Very’.

Modelja spanjolle, Cindy Kimberly,e cila deri dje fitonte 3£ për orë duke qënë një kujdestare fëmijësh, ka treguar potencialin e saj si modele.

Bieber postoi muaj më parë një foto të Kimberly me mbishkrimin “OMG who is this?” (Kush është kjo?), gjë që e bëri vajzën një nga femrat më të përfolura të mediave rozë.

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment