Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza 3-vjeçare e çiftit të njohur të showbiz-it mban një çantë “Louis Vuitton” 1,000 dollarë

September 09
10:40 2016

Vetëm 3 vjeç dhe ajo ka shumë fansa pas vetes! Kjo sepse është një nga fëmijët që di më shumë për modën dhe shpesh në evente shfaqet e kuruar deri në detaje.

Bëhet fjalë për vajzën simpatike të Kim Kardashian dhe Kayne West, North West. Ajo është shfaqur të enjten pasdite e veshur me një fustan në ngjyrë argjendi (siç është edhe tani në modë) dhe mban në dorë një çantë “Louis Vuitton”, që me një llogari të thjeshtë shkon rreth 1000 dollarë.

Epo, në fund të fundit, ajo është vajza e një prej çifteve më të pasur e më të përfolur në botë, apo jo? /Blitz.al/

Shperndaje