Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Usher: “Justin Bieber e kam si fëmijë, por ai vendos vetë për jetën private”

Usher: “Justin Bieber e kam si fëmijë, por ai vendos vetë për jetën private”
August 23
17:49 2016

 

Kohët e fundit, Justin Bieber ka qënë në qendër të diskutimeve për foton lakuriq që i postoi ish e dashura e tij. Usher, i cili ka qenë menaxheri i Bieber është pyetur nga fansat se çfarë mendimi ka për foton.

“Justin ka mendjen e tij dhe zgjedh të bëjë atë që i duket e drejtë. Unë nuk menaxhoj jetën private të tij dhe nuk kam lidhje me atë që bën Justin.
Unë si një mentor i jap mendimin tim dhe ai vendos vetë se çfarë bën. Justin e kam si fëmijë dhe e ndihmoj kur ka vështirësi, por nuk vendos unë për ato që bën ai.”- ka thënë Usher./Blitz.al/

Shperndaje