Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Usain Bolt i drejtohet të dashurës së tij si “Zonja e Parë”

Usain Bolt i drejtohet të dashurës së tij si “Zonja e Parë”
August 23
19:59 2016

Atleti Usain Bolt i referohet të dashurës së tij xhamajkane si “Zonja e Parë”

E dashura e tij prej 2 vitesh, fashionistja Kasi Bennett ka një trup që mund të bëjë xheloze edhe Kim Kardashian. Ajo është mbretëresha e karnavaleve në Rio De Janiero. Së fundmi ata janë parë bashkë në publik edhe në rrjetet sociale.

Ai e përshkruan Bennett si një person shumë të veçantë  në jetën e tij, madje në një foto së bashku në Instagram ka shkruar : “Presidenti dhe Zonja  e Parë”./Blitz.al/

37645B1600000578-3748577-image-a-80_1471600015221

Shperndaje