Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Urimi i veçantë i Lorik Canës për të birin…

Urimi i veçantë i Lorik Canës për të birin…
September 24
13:55 2016

Lorik Canën të gjithë e njohim si ish-kapitenin e Kombëtares Shqiptare dhe një nga figurat më të njohura të futbollit. Para një viti ai dhe bashkëshortja e tij italiane, Monika, sollën në jetë fëmijën e tyre të parë, Boiken.

Sot Boikeni feston 1- vjetorin e tij të lindjes, një ditë e lumtur për të dy prindërit e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Loriku i ka uruar ditëlindjen të birit duke e quajtur kuptimin e jetës dhe pasurinë që Allahu i ka falur.

“1-vjetori i djalit tim sot, je kuptimi i jetës sime dhe pasuria që Allahu më ka fal! Të dua Boiken!”- shkruan babi Loriku në Instagram.

Loriku është duke kaluar kohë me familjen që prej largimit nga kombëtarja dhe shpesh ndan në rrjete sociale momente me të birin./Blitz.al/

 

1 vjetori i djalit im sot, je kuptimi i jetës ime dhe pasuria që Allahu më ka fal?!!! Të dua Boiken ?

A photo posted by Lorik Cana (@lorikcana) on

Shperndaje