Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Urimi i veçantë i Flori Mumajesit për “Vëllain e vogël”

Urimi i veçantë i Flori Mumajesit për “Vëllain e vogël”
June 18
18:07 2016

Klajdi Haruni feston sot datëlindjen e tij të 28-ë dhe përveç urimeve të mbështetësve e dashamirësve, nuk mund të mungonte edhe urimi i një prej njerëzve më të rendësishem në karrierën e tij, kantautori e producenti, Flori Mumajesi.

Në një foto të postuar në Instagram, Flori i ka bërë një urim të veçantë njërit prej këngëtarëve më të dashur për publikun nga familja “Three Dots”.

“Ç’të shkruaj për ty unë?? S’ka nevojë të gjej fjalë të bukura, siç e ke shpirtin e paç jetën. Gëzuar ditëlindjen Vëllai i vogël!”, e ka mbyllur urimin e tij Flori i cili e tregon gjithnjë vlerësimin që ka për Klajdi Harunin si njeri e si këngëtar tashmë prej disa vitesh pjesë e labelit “Three Dots”.

 

 

Tags
Share