Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

June 01
17:36 2016

 

Festa të rëndësishme, ndër të cilat edhe 1 qershori, nuk mund të lënë pa prekur edhe personazhet e famshëm.

Sot, në kuadër të festës së fëmijëve, personazhe të ndryshëm kanë përdorur rrjetet sociale për të uruar jo vetëm fëmijët e tyre, por të gjithë fëmijët.

Disa kanë qenë pjesë e festës së organizuar nga kopshtet, disa kanë dalë shëtitje, disa kanë postuar foto nga ndonjë sesion fotografik e disa të tjerë thjesht kanë ndarë me ndjekësit e tyre foto nga ambientet familjare të shoqëruara gjithmonë me një urim për 1 qershorin.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë se si i kanë uruar VIP-at fëmijët në festën e tyre.

Etiketimet
Shperndaje