Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Urimet e personazheve të njohur për Kurban Bajramin

September 12
10:02 2016

 

Besimtarët myslimanë festojnë ditën e sotme festën e Kurban Bajramit.

Personazhe të njohur të ekranit kanë zgjedhur orët e para të mëngjesit dhe rrjetet sociale për të shprehur urimet e tyre.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë urimet e personazheve për këtë ditë të shënuar në kalendarin islam.

Shperndaje