Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Urime jeta ime”, Mimoza Shkodra një dedikim plot dashuri për ditëlindjen e Seldit

“Urime jeta ime”, Mimoza Shkodra një dedikim plot dashuri për ditëlindjen e Seldit
January 05
13:45 2018

Ata janë një ndër çiftet me simpatik të showbizit shqiptar. Po flasim për Seldin dhe Mimoza Shkodrën të cilët kanë kurorëzuar në nëntor të 2017-tës dashurinë e tyre duke u fejuar.

Sot këngëtarja nga Kosova ka bërë një urim të mbushur me dashuri me rastin e ditëlindjes së partnerit të saj Seldit duke shkruar bashkangjitur një fotoje këtë dedikim: “Urime jeta ime, u bëfsh 100, të dua!

Çifti duken më të dashuruar se kurrë e këtë e tregojnë edhe nëpërmjet ftove të ndryshme që postojnë në rrjetet sociale ku duken gjithmonë pranë njeri tjetrit e shumë të lumtur. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje