Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

“Unë nuk di as të gjuaj”- Jonida Maliqi tregon raportet që ka me flirtimin

“Unë nuk di as të gjuaj”- Jonida Maliqi tregon raportet që ka me flirtimin
February 09
21:06 2019

U bënë kohë tashmë qe ne nuk dimë asgjë përsa i përket jetës personale të këngëtares Jonida Maliqi. Ajo e ftuar këtë javë ne barin e emisionit “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës ka folur në lidhje me flirtet dhe ka treguar  nëse e ngacmuar ndonjëri në rrjetet sociale.

“Unë jam njeri që nuk jap shumë hapësira, vetëm njerëzve të afërt. Kanë ndryshuar gjërat ose kam mbetur unë me të vjetrën.Për mua janë pak të shëmtuara këto rrjetet sociale ku pretendojnë njerëzit që të të bëjnë për vete.Nëse dikush të pëlqen, duhet të ketë kurajo të komunikojë me ty dhe jot ë të shohi, dhe pastaj të të shkruajë në Instagram.”

“Unë nuk di as të gjuaj. Packa dukem natyrë e komunikueshme,ekspresive. Reagoj por më vjen zor të shikoj sepse mendoj që flirtimi nis duke parë.

E pyetur nëse mendon që ndonjëherë do jetë ajo që do hedhi hapin e parë, Jonida shprehet:

“Jo jo kurrë, dhe s’ka për të ndodhur kurrë.”

/Blitz.al/

 

Share